کتاب های برتر آموزش منتورینگ 2020

کتاب های برتر آموزش منتورینگ 2020

به عنوان یک منتور، این شما هستید که باید مطمئن شوید انگیزه، مشارکت و آمادگی لازم برای مقابله با چالش‌های جدید را دارید. باید نقش خود را به عنوان مربی حفظ کنید تا مطمئن شوید که همه را در مسیر مناسب هدایت می‌کنید.

اگر بر تیمی نظارت دارید، به این کتاب‌ها سری بزنید. مهم است که همه افراد یک کسب و کار برای رسیدن به اهداف یکسان کار کنند.

کتاب “The WE Gear: How Good Teammates Shift from Me to We by Lance Loya”

کتاب "The WE Gear: How Good Teammates Shift from Me to We by Lance Loya"

ارسطو می‌گوید: “کل از مجموع اجزای آن بیشتر است.” این امر در کسب و کار نیز، به همان اندازه صادق است. هرکسی در سازمان شما نمی‌تواند ستاره باشد، اما همه می‌توانند در راستای یک هم‌تیمی عالی، کار کنند. کتاب Loya به شما کمک می‌کند تا این اتفاق بیفتد.

 

کتاب “Do It Scared: Finding the Courage to Face Your Fears, Overcome Adversity, and Create a Life You Love by Ruth Soukup”

همه ما هر از گاهی احساس می‌کنیم که گیر افتاده‌ایم و باید از مخمصه درآییم. در انجام این کار ترسناک، روت سوکوپ بیان می‌کند که چگونه بیرون آمدن از مناطق راحتی ما گاهی می‌تواند بهترین استراتژی برای یافتن راه‌حل‌های معنی‌دار باشد. توصیه‌های Soukup نه تنها کاربردی است، بلکه باعث می‌شود شما و مشاورانتان بخواهید نسخه‌های بهتری از خود شوید.

کتاب “Helping People Change”: مربیگری با دلسوزی برای یادگیری مادام العمر و رشد توسط ریچارد بویاتزیس، ملوین اسمیت و الن ون اوستن

به عنوان منتور، شما می‌خواهید به بقیه مردم کمک کنید تا از تمام ظرفیت بالقوه و استعداد خود استفاده کنند. این کتاب مثال‌های بسیار خوبی در مورد چگونگی انجام این کار به شما ارائه می‌دهد. این نویسندگان نشان می‌دهند که بهترین راه برای کمک به کسی در ایجاد تغییری معنادار، همان مراقبت و پیشنهادی است که شما تبلیغ می‌کنید.

کتاب “Learning to Lead”: تامل در رهبری خود، رهبری دیگران و رهبری سازمانی توسط رون ویلیامز

کتاب "Learning to Lead": تامل در رهبری خود، رهبری دیگران و رهبری سازمانی توسط رون ویلیامز

این نوع کتابی است که آرزو می‌کنید در آغاز کار خود در قفسه کتاب‌هایتان داشته باشید. بینش ارائه شده در آموزش یادگیری برای رهبران در هر سنی عالی است؛ اما من این کتاب را به خصوص به کسانی که تازه کار خود را شروع می‌کنند توصیه می‌کنم. بینش ران ویلیامز گاهی اوقات بی‌تعارف است‌، با این حال همیشه الهام بخش می‌باشد.

کتاب “Empower Your Thoughts”: نگرانی و اضطراب را کنترل کنید، یک نگرش ذهنی مثبت ایجاد کنید و ذهنیت خود را تسلط دهید توسط اسکات آلان

ذهن شما قدرتمندترین دارایی شماست و اسکات آلان در کتاب توانمندسازی اندیشه به شما نشان می‌دهد که چگونه افکار خود را به مسیرهای سالم و مثمر هدایت کنید. به عنوان یک رهبر تیم، شما همیشه ایده‌هایی در ذهن خود دارید. این کتاب به شما کمک می‌کند تفکر خود را در اختیار داشته باشید و آن را برای همیشه مهار کنید.

کتاب “Behind the Scene”: اسرار منتورینگ، کارشناسان و مشاوران برتر کیم والش فیلیپس و دیگران.

وقتی مسئولیت یک تیم را بر عهده دارید، دشوار است که بدانید برای مشاوره به کجا مراجعه کنید. کیم والش فیلیپس بهترین توصیه‌ها را از طیف گسترده‌ای از متخصصان جمع‌آوری کرده است. این کتاب مراحل عملیاتی را برای کمک به شما، در هدایت موثرتر گروه خود، ارائه می‌دهد.

برای آشنایی با کتاب‌های بازاریابی، روی کتاب‎های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی کلیک کنید!

 

کتاب “Start with Your People”: تصمیم روزانه که همه چیز را تغییر می‌دهد توسط برایان دیکسون

کتاب "Start with Your People": تصمیم روزانه که همه چیز را تغییر می‌دهد توسط برایان دیکسون

روابط کلیدی برای هر کسب و کار موفق است و هنگامی که شما بر یک تیم بزرگ نظارت می‌کنید، ایجاد روابط عمیق و شخصی می‌تواند سخت باشد. در این کتاب، برایان دیکسون بحث می‌کند که چگونه اشتباهات و گام‌های اشتباه او دریچه‌ای برای مهم‌ترین چیزها را ایجاد کرده است: افرادش. سپس او به شما نشان می‌دهد که چگونه با خودتان بهتر عمل کنید.

کتاب “Help Them Grow or Watch Them Go”: مکالمه شغلی سازمان‌های مهم و کارمندان با هم توسط بورلی کای و جولی وینکل جولیونی

یکی از چالش‌هایی که به عنوان رهبر تیم و مربی با آن روبرو هستید، اختصاص زمان برای حمایت از پیشرفت شغلی افراد خود می‎باشد. خوشبختانه، مکالمات کوتاه می‌توانند به طرز چشمگیری در تعامل و همراهی با اعضای تیم خود مثمر باشند. بورلی کی و جولی وینکل جولیونی سه نوع مکالمه را بیان می‌کنند که می‌توانند آگاهی شما از افراد خود در نقاط قوت، ضعف آن‌ها و منافع خود، افزایش دهید.

کتاب “Identity Leadership”: برای هدایت دیگران باید ابتدا خود را  رهبری کنید توسط استدمان گراهام

قبل از اینکه بتوانید منتور شخص دیگری باشید، ابتدا باید خودم را بشناسید. این پیام موجود در آخرین کتاب استدمان گراهام است که نشان می‌دهد چگونه خودسازی می‌تواند اولین قدم برای اعتقاد دیگران به پیام شما باشد. گراهام استدلال می‌کند برای هدایت موفق یک تیم، پاسخگویی شخصی، یک ضرورت است.

کتاب “Connect First”: پنجاه و دو روش ساده برای تحریک موفقیت، معنی و شادی در کار توسط ملانی A. Katzman

کتاب "Connect First": پنجاه و دو روش ساده برای تحریک موفقیت، معنی و شادی در کار توسط ملانی A. Katzman

گاهی اوقات یک تمرین ساده، کمک زیادی به جلب رضایت در کار می‌کند. این کتاب 52 مورد از این تمرین‌ها را ارائه می‌دهد. در برخورد اول، ملانی کاتزمن از داستان‌های واقعی استفاده می‌کند تا نشان دهد چگونه می‌توانید ارتباطاتی را ایجاد کنید که باعث جذابیت بیشتر کار برای خود و اطرافیانتان شود.

کتاب “The Coaching Effect”: آنچه رهبران بزرگ برای افزایش فروش، افزایش عملکرد و پایداری رشد انجام می‌دهند توسط بیل اکستروم و سارا ویرث

از زمانی که هدایت تیم را شروع می‎کنید، باید خودم را به عنوان مربی ببینید. این به این دلیل است که یکی از اولویت‌های اصلی برای یک منتور، همیشه بهتر کردن افراد، بوده است. در این کتاب، بیل اكستروم و سارا ویرث با استفاده از تحقیقات خود نشان می‌دهند كه چگونه استراتژی‌های مربیگری خاص می‌تواند منجر به نتایج مثبتی برای تیم شما شوند.

کتاب “The Soul of a Team”: داستانی مدرن برای برنده شدن در کار تیمی توسط تونی دانگی

اگرچه مربیگری تونی دونگی مخصوص gridiron بوده است؛ اما مربی سابق فوتبال توصیه‌های مفیدی را برای هرکسی که در سمت رهبری باشد ارائه می‌دهد. روح یک تیم به یادآوری می‌کند که چرا مربیگری می‌کنید. دانگی برای نشان دادن اصول رهبری خود از خودگذشتگی، مالکیت، وحدت و هدف بزرگتر از یک قالب منحصر به فرد برای داستان‌سرایی استفاده می‌کند.

کتاب “Be Fearless”: زندگی خود را در 28 روز تغییر دهید توسط جاناتان آلپرت

همه ما ترس‌های خود را داریم، مخصوصاً مواردی که مخصوص دفتراند. کتاب جاناتان آلپرت به عنوان یک نقشه مفید برای ایجاد تغییر با غلبه بر این ترس‌ها عمل می‌کند. Fearless نه تنها به شما کمک می‌کند ترس‌های خود را بفهمید و چگونه آن‌ها را تسخیر کنید، بلکه به شما کمک می‌کند تا چگونگی رسیدگی به ترس‌های دیگران را برای دستیابی به حداکثر نتایج، تشخیص دهید.

کتاب “Mentors”: چگونه کمک کنیم و به ما کمک شود توسط راسل برند

برای اینکه یک مربی یا منتور موثر باشید باید صادق باشید. همیشه وقتی با اعضای تیم سر و کار دارید، سعی کنید تا آنجا که می‌توانید آینده‌نگر باشید؛ زیرا باعث ایجاد اعتماد می‌شود. این کتاب کاملاً تجربه شخصی است که راسل برند با افراد تأثیرگذار در زندگی‌اش داشته است. گرچه برند اغلب بحث برانگیز است، اما کتاب او نشان می‌دهد که چگونه می‌توان یک نیروی مثبت برای کسی شد که او را به زندگی بهتر راهنمایی کند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments